TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
Otel 123 kere ziyaret edildi
  • Bölge~ Avşa Adası
  • Adres~ Temel Motel Avşa Adası
  • Telefon Belirtilmemiş
  • AÇILIŞ - KAPANIŞ Sürekli Açık
    SERVİS BÖLGESİ BALIKESİR

Temel Motel Genel Bilgileri

Temel Motel temel motel avşa fiyat temel motel şikayet temel motel 1 temel motel 1 avşa avşa yelken motel avşa kum motel avşa motel fiyatları hakkında gerekli bilgileri sizler için araştırarak biraya getirdik. Temel Motel Avşa adası’nda denize sıfır konumda aile pansiyonu olarak hizmet vermektedir.

Temel Motel

Temel Motel Avşa Adası Değirmenardı aile yazlıkçı kesiminde, denize ve kumsala sıfır konumda aile pansiyonu olarak hizmet vermektedir. Odaların tamamında özel olarak mutfak, banyo, tv, uydu, buzdolabı bulunuyor.

Temel Motel Çevre

Temel Motel Avşa adası iskelesine 1,2 km., Barlara 1,5km., Yiğitler Köyüne 3.4km. Manastır Mevkiine 2km., Alışveriş marketlerine 300mt., Çarşı girişine 500mt. uzaklıkta konumlanmıştır. Muhit olarak aile kesiminden oluşan yazlıkçıların oturduğu villalar bölgesinde yer alıyor.

Temel Motel Fiyatlar

Motel sadece yaz mevsiminde faaliyet gösteriyor. Her yaz sezonunun Haziran ayının ilk haftası konuklarını ağırlamak için kapılarını aralıyor. Denize sıfır ortamda ailecek ve huzur içerisinde tatil sunan Temel Motel Fiyatları ise oldukça ekonomik. Her kesime ve her bütçeye hitap eden fiyatları ile ortalama kişi başı 40-50 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Uzun vade konaklamalarda ekstra özel indirimlerde uygulanabilmekte.

Temel Motel Hakkında Yorum Yazın

Temel Motel Hakkında Yapılan Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!