TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
Otel 232 kere ziyaret edildi
  • Bölge~ Belirtilmemiş
  • Adres~ Gazcılar Cad. Petekbozkaya İş Merkezi A Blok, No : 4/b Osmangazi, Bursa, 16220 Bursa
  • Telefon Belirtilmemiş
  • SERVİS BÖLGESİ BURSA

Esila Çiçek Bursa Genel Bilgileri

Esila Çiçek Bursa Online Çiçek Siparişi Canlı Çiçek Elisa Bursa Çiçekler, Bursa Çiçek Sipariş Bursa Çiçek Sepeti çalışma saatleri kaça kadar açık telefon numarası ve adresi.

Esila Çiçek Bursa

Esila Çiçek Bursa Bursa’de canlı ve taze çiçek satışları yapan kuruluştur. Osmangazi Petekbozkaya İş merkezinde yılladır hizmet vermektedir. Telefon ile sipariş verebilirsiniz. Bursa’daki bu çiçekçide birçok çiçek türü seçeneği bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları buket çiçek, çelenk çiçek, canlı çiçek, saksı çiçeği ve aranjordür. Aynı zamanda bahçe çiçekleride satışı yapan Esila Bursa’da yıllardır kaliteli bitkilerle hizmet vermektedir. Açılış saati 07:00’dır. Sabah 9’dan itibaren akşam 22:30 a kadar  çiçek siparişi verebilirsiniz.

Esila Bursa ile en iyi çiçeklere sahip olabileceğiniz gibi zamanında teslimat ilede çok memnun kalacaksınız. Çiçek firması gerçekten Bursa’in en iyi firmalarından biri olarak tercih ediliyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti için uğraşıyor. Ödeme işlemlerinizi kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Esila Çiçek Bursa Telefonu ve Adresi

Telefon: (0224) 222 58 94

Gazcılar Cad. Petekbozkaya İş Merkezi A Blok, No : 4/b Osmangazi, Bursa, 16220 Bursa

Esila Çiçek Bursa Hakkında Yorum Yazın

Esila Çiçek Bursa Hakkında Yapılan Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!