Didim Engelliler Derneği Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
Otel 128 kere ziyaret edildi
  • Bölge~ Belirtilmemiş
  • Adres~ Belirtilmemiş
  • Telefon Belirtilmemiş

Didim Engelliler Derneği Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu Genel Bilgileri

Didim Engelliler Derneği Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu Didim Engelliler Derneği, İlçe Muhtarlarını sabah kahvaltısında biraraya getirerek, ağırladı.

Didim’de engellilerin sorunlarına yönelik giderme çalışmalarında faaliyet gösteren Didim ve Yöresi Engelliler Derneği, 19 Ekim, Çarşamba Muhtarlar günü nedeniyle ilçedeki tüm muhtarlara kahvaltı eşliğinde davet sundu. Organizasyona sponsorluk eden Grand Didyma Otel’de verilen kahvaltı davetine Didim ve Yöresel Engelliler Derneği Başkanı sayın Bedri Altıntaş, Didim Kent Konseyi Başkanı Sayın Osman AYYILDIZ, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensupları ve İlçe Muhtarları katıldı.

Didim ve Yöresel Engelliler Derneği Başkanı Sayın Bedri ALTINTAŞ, kahvaltı davetinde yaptığı açıklamada, 19 Ekim Muhtarlar günün dolayısıyla tüm muhtarların gününü kutlayarak giriş yaptı. Diidm ve Yöresi Engelliler Derneği olarak 11 yılı aşkındır faaliyet gösterdiklerini dile getiren ALTINTAŞ, “Bizlerin ilçemizde engellilerin sorunlarını anlama ve çözümleme noktasında zaman zaman muhtarlarımıza danıştığımız konular oluyor. Muhtarlarımız bizlere mahallerinde oturan engellilerin sorunlarını aktardıkça, elimizden gelen çalışmaları yaparak destek olmaya çalışıyoruz. Biz, Didim ile ilgili FESTİVALLER ŞEHRİ, Sanatın ve Kültürün BAŞKENTİ ve Engelsiz KENT Didim Düşlüyoruz ve buna yönelik çalışmalar yapıyoruz. Umarım yerel yönetimler de engellilerimizin sorunlarına karşı ilgili ve duyarlı olup engellilerin yaşadığı bölgelerdeki yolları ve binalardaki ulaşım problemlerini giderirler” diye ifadelerde bulundu.

Muhtarlarımızın geçtiğimiz dönemlere göre şu anda daha fazla saygı gördüklerini anlatan sayın Başkan ALTINTAŞ, ifadelerine ek olarak ekledi : “Günümüzde muhtarlarımıza bizler ne kadar değer veriyoruz, sorunları ne derece gideriliyor bilemiyoruz ama şunu biliyoruz ki, mahallelerimizdeki sorunlar muhtarsız çözülemez. Muhtarlar işin içerisine girmeden sorunların hiçbirinin çözüleyemeği düşünüyorum. Bu anlamda değerli muhtarlarımıza daha fazla destek olarak değer vermeliyiz” dedi.

Didim Engelliler Derneği Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu Hakkında Yorum Yazın

Didim Engelliler Derneği Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu Hakkında Yapılan Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!